RFLINE

... you need, we will deliver

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Email Drukuj PDF

Dbając o naszych klientów i wychodząc naprzeciw ich potrzebom poszerzyliśmy ofertę obsługi naszych klientów o możliwość wsparcia logistycznego:

Ze względu na olbrzymią różnorodność komponentów produkowanych przez Jyebao nie ma możliwości magazynowania wszystkich typów elementów i kabli ( w sumie kilka tysięcy różnych wariantów), część jest produkowana bezpośrednio po potwierdzeniu zamówienia. Znamy specyfikę prac związanych z projektowaniem, wdrażaniem i produkcją urządzeń oraz systemów wykorzystujących kable współosiowe oraz inne komponenty w.cz i b.w.cz (RF & microwave). Aby ograniczyć potencjalne problemy i konieczność oczekiwania na często niestandardowe rozwiązania, proponujemy naszym klientom możliwość magazynowania potrzebnych elementów i kabli bezpośrednio w RFline, tak by były one dostarczane sukcesywnie w miarę potrzeb do naszych klientów.

Pozwoli to Państwu na oszczędności wynikające z

- niższych cen związanych z zakupem większej ilości towaru.

- ograniczenie kosztów magazynowania i logistyki.

- szybką dostawę potrzebnych elementów i gwarancję ich dostępności.

 

nowy adres internetowy

migrujemy na nową stronę www.rfline.pl
Laminaty mikrofalowe w ofercie
Naszą ofertę wzbogaciliśmy o laminaty / podłoża mikrofalowe o przenikalności elektrycznej z zakresu 2.8 do 3.8. Wybór dostawcy został poprzedzony testami praktycznymi polegającymi na realizacji i pomiarze parametrów elektrycznych układów mikrofalowych ( rezonatorów) w celu oceny wpływu procesów technologicznych na jakość mechaniczną wykonanych układów oraz w celu określenia rzeczywistych parametrów elektrycznych. Podłoża te są atrakcyjne cenowo ( cena około 30-60 Euro za arkusz 18" x 24"), jednak MOQ wynosi około 20 szt. Istnieje możliwość pozyskania próbek w celu przetestowania tych podłoży we własnym zakresie.

News 2015-09

Rekord długości linku WiFi w Polsce z wykorzystaniem anten Disheter 32dB HV Precision
Studenci z Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej skupieni w kole naukowym Wireless Group, zbudowali link w pasmie 5GHz na odległość 250km ustanawiając nowy rekord Polski. Jest to odległościowo najdłuższe amatorskie połączenie w Polsce w tym pasmie, a trzecie na świecie. Do połączenia studenci wykorzystali anteny DishEter PRO 32 HV Precision. Od strony elektrycznej zaprojektowaną przez RFLINE, a produkowaną przez Cyberbajt. DishEter PRO 32 HV Precision - dane anteny

Info

info@rfline.pl

tel.:+48 504931212

fax.:+48 587463430

Kable koncentryczne, kable współosiowe, projektowanie anten, przewody koncentryczne, tłumiki sygnału, złącza antenowe, złącza koncentryczne, złącza N, złącza SMA, złącza współosiowe – Rfline.eu

stat4u