RFLINE

... you need, we will deliver

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
złącza SMA i RPSMA również niestandardowe
Email Drukuj PDF

Złącza SMA oraz złącza RP SMA:

KATALOG ONLINE
KATALOG PDF DLA KONEKTORÓW SMA I
KATALOG PDF DLA KONEKTORÓW SMA II (FIELD REPLACEABLE - 27GHz)

 

 

Złącze męskie jest również powszechnie określa się jako "wtyczka", "wtyk", "plug", natomiast żeńskie złącze jest również znany jako "gniazdo" i "jack".

Złącze powinno być dokładnie sprawdzane przed każdym użyciem, a także wszelkie zanieczyszczenia powinny być czyszczone sprężonym powietrzem. Prawidłowo obsługiwane, SMA powinno zapewnić żywotnosc ponad 500 cykli połaczeniowych przy zachowaniu zdefiniowanych parametrów mechanicznych i klimatycznych.

SMA jest zazwyczaj przystosowane do pracy w zakresie częstotliwości od DC do 18 GHz, Jyebao posiada w swojej ofercie złącza SMA pracujące do 27 GHz, są to specjalne konektory zapewniające prawidłowe działanie na tak dużych częstotliwościach pod wzgledami zarówno mechano-klimatycznymi jak i kompatybilności elektromagnetycznej są one stosowane do łączenia układów mikropaskowych b.w.cz. z odpowiednimi liniami mikrofalowymi (np linią mikropaskową).

Istnieją modyfikacje złącz SMA przystosowane 34GHz (złącza typu 3.5mm) i do 46GHz (typu 2.9mm). oraz w wyższych zakresach. (2.4mm , i 1.85mm)

Odmianą złącza SMA jest złącze nazywane RP-SMA lub RSMA (Reverse polarity SMA ) mające te same rozmiary, jedynie we wtyku i gnieździe zamienione są wersje męska i żeńska. Termin "odwrotną polaryzacją" może wydawać się mylące dla niektórych nie-WiFi inżynierów radiowych, jak polaryzacja gdzie indziej w literaturze RF może odnosić się do polaryzacji elektromagnetycznej, a nie zmiana płci (w tym przypadku zastępuje widelec do naczynia i vice versa ).

 

SMA connectors are precision connectors for microwave applications up to 18GHz. The main features are high mechanical strength, high durability and low VSWR>

 

 

english menu

News 2016-01

Laminaty mikrofalowe w ofercie
Naszą ofertę wzbogaciliśmy o laminaty / podłoża mikrofalowe o przenikalności elektrycznej z zakresu 2.8 do 3.8. Wybór dostawcy został poprzedzony testami praktycznymi polegającymi na realizacji i pomiarze parametrów elektrycznych układów mikrofalowych ( rezonatorów) w celu oceny wpływu procesów technologicznych na jakość mechaniczną wykonanych układów oraz w celu określenia rzeczywistych parametrów elektrycznych. Podłoża te są atrakcyjne cenowo ( cena około 30-60 Euro za arkusz 18" x 24"), jednak MOQ wynosi około 20 szt. Istnieje możliwość pozyskania próbek w celu przetestowania tych podłoży we własnym zakresie.

News 2015-09

Rekord długości linku WiFi w Polsce z wykorzystaniem anten Disheter 32dB HV Precision
Studenci z Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej skupieni w kole naukowym Wireless Group, zbudowali link w pasmie 5GHz na odległość 250km ustanawiając nowy rekord Polski. Jest to odległościowo najdłuższe amatorskie połączenie w Polsce w tym pasmie, a trzecie na świecie. Do połączenia studenci wykorzystali anteny DishEter PRO 32 HV Precision. Od strony elektrycznej zaprojektowaną przez RFLINE, a produkowaną przez Cyberbajt. DishEter PRO 32 HV Precision - dane anteny

Info

info@rfline.pl

tel.:+48 504931212

fax.:+48 587463430

Kable koncentryczne, kable współosiowe, projektowanie anten, przewody koncentryczne, tłumiki sygnału, złącza antenowe, złącza koncentryczne, złącza N, złącza SMA, złącza współosiowe – Rfline.eu

stat4u